Робота з геопросторовими даними зазвичай не складається з однотипних операцій. Вона вимагає опрацювання великої килькості форматів даних та завдяки цьому і є дуже цікавою.

Тримати у голові всі ресурси неможливо, тому всі дослідники намагаються робити нотатки з збереженням до них інструментів та посилань на корисні ресурси. Як от наприклад дослідники з Bellingcat — зробили своєрідну дорожню мапу для своєї роботи:

--

--

Ми живемо в часи, коли інформації справді надбагато. Кожен день з’являється 2,5 квінтильйони байт нової інформації 📈🙃. Вона всюди, різноманітна та охоплює всі сфери життя.

Тому дуже дивно чути питання, накшталт “А де взяти зображення Землі”, або “Це тре купувати!”.

Насправді дуже багато інформації у відкритий доступ надходить від великих компаній. Ось і NASA, компанія, яка досліджує космос, ділиться своїми найкращими знимками нашої планети.

NASA Visible Earth — щомісячна безхмарна графічна мозаїка. Ви можете знайти ії тут — ці зображення красиві, можуть прикрасити будь який постер, але не мають геоприв’язки. Крім того, ви можете завантажити з цього ресурсу зручні файли geoTIF, які мають просторовий характер .

--

--